Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financie

  • V prípade, ak nemáte ešte vybratú nehnuteľnosť, ale už potrebujete vedieť, ako by ste prípadný nákup nehnuteľnosti mohli financovať, môžete využiť služby našej hypotekárnej poradkyne a tieto služby sú pre klienta v plnej miere bezplatné, je to súčasť služieb pre našich kupujúcich klientov. Každého klienta, ktorý má záujem kúpiť nehnuteľnosť vybavíme v prípade kladného preverenia klienta úverovým certifikátom. Úverový certifikát spĺňa účel určenia bonity klienta pre následný nákup nehnuteľnosti, aj keby tento nákup nerealizoval prostredníctvom našej realitnej kancelárie.
     
  • V prípade záujmu riešime osobné stretnutie s našim finančným poradcom, ktorý spolupracuje so všetkými bankami. Komplexne zanalyzujeme Vaše možnosti a sprostredkujeme celý úver, čím  ušetríme Váš čas a peniaze. Vyriešime za Vás mnoho administratívnych úkonov. Dokážeme Vám ponúknuť najnižšie úrokové sadzby na trhu. Navrhujeme najlacnejšie riešenie, ako Vám poskytnú banky alebo na pobočkách.
     
  • V prípade záujmu o refinancovanie hypotéky sme Vám taktiež schopní vylepšiť podmienky Vašej hypotéky, nahradíme starý úver novým. Postrážime si čas pred koncom fixácie hypotéky a vyjednáme Vám nižší úrok, výhodnejšie podmienky a hlavne nižšie splátky. Vďaka správnemu refinancovaniu môžete ušetriť stovky eur.