Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Vítame Vás na našej stránke realitnej kancelárie RA Reality, s.r.o. ktorej činnosť je zameraná na oblasť obchodovania so všetkými druhmi nehnuteľností, pričom naša obchodná činnosť je zameraná  najmä na obchodovanie s nehnuteľnosťami  v okolí Žiliny a v regióne severného Slovenska. Sme rodinná spoločnosť - manželský pár Róbert Adamica a Romana Adamicová, ktorý sa spolu s našim tímom venuje realitám už dlhé roky. Ak hľadáte realitnú kanceláriu s individuálnym prístupom, tak ste na správnej adrese, našim klientom vieme nielen poskytnúť kvalitné služby v oblasti realít, ale taktiež zabezpečiť služby  v súvisiacich odboroch ako sú poradenské služby, finančné poradenstvo, účtovné poradenstvo, vysporiadanie nehnuteľnosti a znalecký posudok atď.

Našim cieľom nie je mať v ponuke čo najviac nehnuteľností, ale našou snahou je aby každý klient bol spokojný. Prevedieme Vás celým procesom predaja, od stanovenia optimálnej predajnej ceny Vašej nehnuteľnosti, od vyhotovenia kúpno - predajných zmlúv, prepis energií, komunikáciou so správcom bytového domu. V prípade, ak chcete vypracovať kúpno - predajnú zmluvu, darovaciu zmluvu, nájomnú zmluvu, tak sa môžete na nás s dôverou obrátiť. Kvalita našich služieb, prístup k našim zákazníkom, ktorí uvažovali ako najlepšie postupovať pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľnosti a navštívili našu kanceláriu ich presvedčili a teraz sa s dôverou vracajú, a to je pre nás najlepšia spätná väzba.

V našom malom tíme je aj kolega Peter Kákoni, ktorý sa v realitnej činnosti pohybuje už 10 rokov a pani Jana Randíková, ktorá je špecialistkou na financovanie, hypotekárne poradenstvo, poistné zmluvy, životné poistenie, kde spolupracuje so všetkými bankami. Takisto sa zaoberá aj predajom a prenájmom nehnuteľností a z obidvoma komoditami má dlhoročné skúsenosti. Pani Randíková je držiteľom všetkých certifikátov NBS, kapitálový trh, poistný trh a vklady a výbery a je pre Vás zárukou, že Vám vyberie to najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti.  

Tešíme sa na Vašu návštevu.